Buradasın: Anasayfa » Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

 

Kullanım Koşulları

Site, sitemiz gibi ifadeler:  www.kesfedebil.com adresindeki web sitesini ifade eder.

Sitemize giriş yapan, üye olan, yazar veyahutta yorum, mesaj gönderen kullanıcılarımız aşağıda belirtilen site kullanım koşularını kabul etmiş sayılmaktır. Sitemizi kullanmadan önce aşağıda verilen koşulları ayrıntılı bir şekilde okumanız rica olunur.

*Site paylaşımlarına yönelik yazılabilecek tüm yorum ve mesajlar, yazan kişi sorumluluğundadır ve sitemiz bu yorum veya mesajlardan kesinlikle sorumlu değildir.

*Sitemizde Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na aykırı her hangi bir paylaşım yapılması kesinlikle yasaktır.

*Siyasi, din, cinsel, ırk vb. tercih konularında tahrik edici veyahutta küçük düşürücü yayın ve paylaşımlar yapılamaz.

*Paylaşılan konu ile alakasız, tamamen örgütlenme ve propaganda yayın, mesaj veyahutta yorum yapmak kesinlikle yasaktır.

Yukarıda belirtilen “*” ibareli satırlara aykırı bir durum ile karşı karşıya kalınması halinde, bu gibi durumlar karşısında; Paylaşım yapılması halinde, site yönetiminin bu durumu öğrenmesine yada site yönetimine bildirilmesine kadar geçen ki sürede site yönetimi bu olaydan sorumlu değildir.

Sitemize üye olan ya da yorum, mesaj gibi iletişim pencereleri kullanan tüm kullanıcıların bilgileri sadece üst yönetim tarafından görülmektedir.

Sitemizi kullanan tüm kullanıcıların, sitemizdeki yayınları başka kanallarda kaynak göstermeden ve link vermeden kullanması kesinlikle yasaktır.

Sitenin tamamı ya da bir bölümü kopya edilerek, bazı kısımları değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılması yasaktır.

Sitede kullanılan her türlü yazılı ve ya görsel materyal başka sitelerde kullanılması durumunda, rahatlıkla görülebilecek büyüklükte “ Bilgiler Kesfedebil.com adlı siteye aittir.” ifadesini kullanılması zorunludur.

Sitede kullanılan görsel yada işitsel materyallerin telif hakkı olması ve bu durumun site yönetimine bildirilmesi durumda, site yönetimi üç iş günü içerisinde bu materyalleri kaldırılacaktır.

Sitemiz bünyesinde bulunan yazarlar ve yöneticilerin, yazarlık ve yöneticilikten çıkma veyahutta site yönetimi tarafından yazarlık ve yöneticilik işine son verilme gibi durumlarda, siteden ayrılan yazarın veya yöneticinin siteden her hangi bir maddi veya manevi bir şeyler talep etmesi mümkün değildir.

Siteden ayrılan yazarların, önceden yazmış oldukları yazılar, yazar tarafından kaldırılamaz veya teklif edilemez. Bu durum hakkında tek söz site yönetimine aittir. Ancak söz konusu yazarın ismi, fotoğrafı gibi kişisel bilgiler silinmesi teklif edilmesi durumunda silinebilir, önceki yazıları ise site yönetimince başka kişilere aktarılabilir.

Sitemiz bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır.